آراویژن

افزونه Perfmatters

افزونه Perfmatters یک افزونه سبک و قدرتمند برای افزایش سرعت سایت شما می باشد، اگر میخواهید سرعت سایت شما خیلی زیاد باشد همین الان این افزونه برای سایت خود نصب کنید.

افزونه Perfmatters برای وردپرس

این افزونه، یک افزونه قدرتمند وردپرس است که برای بهینه‌سازی عملکرد و سرعت وب‌سایت‌ها طراحی شده است. این افزونه با ارائه ابزارها و تنظیماتی که امکان انجام تغییرات در بارگذاری منابع وب‌سایت را فراهم می‌کند، به کاربران کمک می‌کند تا سرعت بارگذاری وب‌سایت خود را بهبود بخشند. معمولاً با استفاده از این افزونه می‌توانید برخی از اسکریپت‌ها و فایل‌های CSS و JavaScript غیرضروری را حذف کنید، بهینه‌سازی منابع تصاویر، فعال‌سازی Lazy Loading (بارگذاری تنبل) برای تصاویر، اضافه کردن فشرده‌سازی برای فایل‌های CSS و JavaScript، و دیگر تغییراتی که منجر به بهبود عملکرد و سرعت وب‌سایت می‌شوند، انجام دهید.

در هنگام طراحی سایت علاوه بر افزونه ها، عوامل مختلفی وجود دارد که باعث می شود سرعت سایت شما بیشتر شود، اگر میخواهید یک سایت کاملا اصولی و حرفه ای داشته باشید می توانید از تیم طراحی سایت در ارومیه آراویژن مشاوره بگیرید. تیم ما شما را برای داشتن یک سایت حرفه ای همراهی خواهد کرد.

افزونه Perfmatters

کاربرد افزونه Perfmatters

افزونه Perfmatters به عنوان یک افزونه بهینه‌سازی وب‌سایت برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می‌شود. این افزونه کاربردهای متعددی دارد که برای بهبود عملکرد و سرعت وب‌سایت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای مهم این افزونه عبارتند از:

  • Perfmatters به شما امکان می‌دهد تا فایل‌های CSS، JavaScript، و فونت‌های غیرضروری را حذف کنید یا بهبود بخشید. این کار باعث کاهش حجم صفحات و بهبود سرعت بارگذاری می‌شود.
  • این افزونه امکان بارگذاری تنبل (Lazy Loading) برای تصاویر را فراهم می‌کند. این به معنای بارگذاری تصاویر فقط زمانی است که کاربر به آن قسمت از صفحه می‌رسد و کمک می‌کند بهبود قابل توجهی در زمان بارگذاری صفحه داشته باشد.
  • Perfmatters امکاناتی مانند مخفی کردن ورژن وردپرس، از طریق فایل robots.txt اجازه دسترسی به فایل‌های وردپرس را محدود کردن و موارد دیگر را فراهم می‌کند که به بهبود امنیت وب‌سایت کمک می‌کند.

به طور کلی، Perfmatters یک افزونه چندمنظوره است که با بهبود عملکرد وب‌سایت و افزایش سرعت بارگذاری صفحات، تجربه کاربری را بهبود می‌بخشد و همچنین می‌تواند به بهبود رتبه‌بندی در موتورهای جستجو کمک کند.

مطالعه بیشتر: افزونه جت المنت چه کاربردی دارد؟

مطالب مرتبط
افزونه-jetelements

افزونه جت المنت چه کاربردی دارد؟

افزونه جت المنت یکی از افزونه هایی است که می توانید به راحتی از طریق آن بدون نیاز به دانش […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده
مقایسه افزونه های Wordfence و Sucuri

مقایسه افزونه های Wordfence و Sucuri

مقایسه افزونه های Wordfence و Sucuri یکی از دغدغه های بسیاری از شما می باشد که ما در این مقاله […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده
افزونه وو پرودیت

افزونه وو پرودیت

افزونه وو پرودیت یکی از مهم ترین افزونه های ورد پرس می باشد که با کمک آن می توانید تاریخ […]

< 1 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *