آراویژن

روش های تضمینی کسب درآمد از روبیکا

کسب درآمد از روبیکا امکان پذیر است! امروزه روبیکا جایگاه ویژه ای در بین کاربران ایرانی پیدا کرده است و همه در تلاش در این پلتفرم به جایگاه ویژه ای دست پیدا کنند، ما به شما چند روش تضمینی برای کسب در آمد معرفی خواهیم کرد.

روش های کسب درآمد از طریق پیام رسان روبیکا

این پلتفرم دارای پخش های مختلفی برای کسب درآمد می باشد خب این موضوع یکی از نقاط مثبت این پلتفرم است، که باعث خواهد شد شما از چندین روش به کسب درآمد بپردازید. بخش پیام رسان روبیکا می تواند بهترین راه باشد چرا که از طریق بارگزاری فیم و عکس میتوانید خدمات خود را به صورت تصویری به مخاطب نشان دهید و همین موضوع سبب جذب اعتماد مخاطب خواهد شد. شما در این بخش گروه یا کانالی را ایجاد خواهید کرد و در آن به معرفی کسب و کار خود خواهید پرداخت و سپس از طریق گروه های دیگر و انجام تبلطغات می توانید تعداد اعضای  گروه خود را چندین برابر کنید.

روبینو

شاید اسم روبینو به گوشتان خورده باشد، روبینو بخشی از پلتفرم روبیکا می باشد که برای تمامی کاربران این عضو فعال است، روبینو یک فضای شبیه سازی شده به پلتفرم اینستاگرام است، که کاربران می توانند به انتشار فیلم و عکس های خود بپردازند. سوالی که پیش می آید از این طریق چگونه کسب درآمد کنیم، در این بخش به صورت کلی مبلغی در نظر گرفته شده است برای تعداد اعضای کاربر، که این مبلغ به صورت رندم می باشد و داخل چهارچوب خاصی نیست.

شاید برای شما مفید باشد: بهترین روش‌ دیجیتال مارکتینگ چیست؟

کسب درآمد بازی کردن از طریق روبیکا

بازی کن ، جایزه خوبی بگیر! چه راهی بهتر از این مورد که می توانید از طریق بازی کردن کسب در آمد کنید، هم سرگرمی می باشد هم راهی آسان و لذت بخش برای کسب درآمد. با رسیدن به نفرات برتر روبیکا برای شما جایزه ای در نظر گرفته است.

کسب درآمد از روبیکا

بازاریابی و همکاری در فروش در روبیکا

یکی از بهترین روش های کسب در آمد از طریق روبیکا راه اندازی یک کانال و جذب ممبر بالا برای کانال می باشد، سپس از طریق این کانال با معرفی کانال های دیگر و انجام تبلیغات برای آن ها کسب درآمد کنید.

همان طور که مشاهده کردید راه های کسب درآمد از طریق پلتفرم بسیار زیاد می باشد و خب با تمرکز و اندکی تلاش می توانید به راحتی به درآمد بالا برسید. تنها نکته ی مهمی که باید به آن بپردازید و تمرکز اصلی شما باشد جذب ممبر می باشد که ان هم از طریق طراحی بنر و انجام تبلیغات های مختلف در این پلتفرم امکان پذیر است.

خبر خوب این است که اگر میخواهید از طریق طراحی بنر تبلیغات خود را انجام دهید روی ما حساب کنید 🙂

ما با طراحی یک بنر حرفه ای که جذب بالایی داشته باشد شما را در این مسیر همراهی خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط
طراحی بنر با گوشی اندروید

طراحی بنر با گوشی اندروید

طراحی بنر با گوشی اندروید یکی دیگر از ابزارهای طراحی بنر می باشد، برای انجام این کار از چه برنامه […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده
حذف تبلیغات تلگرام

راهنمای حذف تبلیغات تلگرام

حذف تبلیغات تلگرام را در این مقاله به زبانی کاملا ساده و راحت آموزش خواهیم داد، امروزه به علت گسترش […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده
دی اکتیو کردن تلگرام

روش دی اکتیو کردن تلگرام

دی اکتیو کردن تلگرام را در این مقاله به طور کامل به شما آموزش خواهیم داد، تا اخر مقاله همراه […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *