آراویژن

مقایسه افزونه های Wordfence و Sucuri

مقایسه افزونه های Wordfence و Sucuri یکی از دغدغه های بسیاری از شما می باشد که ما در این مقاله این افزونه ها را باهم مقایسه کرده ایم.

بین افزونه های Wordfence و Sucuri کدام بهتر است؟

حتما اسم هردوی این افزونه به گوشتان خورده است این دو افزونه مشهور و پرکاربرد هر دو برای محافظت سایت از حملات احتمالی طراحی شده اند و سایت را از سرقت و آلودگی های احتمالی ایمن می کند. اما بین این دو افزونه کدام را نصب کنیم؟ پاسخ این سوال را در ادامه باهم بررسی خواهیم کرد.

برای کاربران بسیار اهمیت دارد تا افزونه امنیتی که انتخاب می کنند کاربری آسان داشته باشد و برای استفاده از آن نیاز به مهارت خاصی نباشد. ما در هر دو افزونه تمامی این موارد را باهم بررسی خواهیم کرد.

سهولت استفاده

افزونه Sucuri بعد از نصب به راحتی راه اندازی می شود و هیچ درخواست و اعلانی ظاهر نمی شود.شما پس از راه اندازی این افزونه، دیگر نگران به روز رسانی ها و یا نگهداری از آن نخواهید بود. رابط کاربری این افزونه به طور کلی خوب است. با این حال، کاربران باید برای یافتن گزینه هایی که به دنبال آن هستند، بعضی اوقات وقت بیشتری را صرف کنند.

در اولین مقایسه بین این دو افزونه های امنیت در وردپرس، افزونه Sucuri با رابط کاربری ساده تر و استفاده آسان تر رتبه ی برتر ما شناخته شد.

مطالعه بیشتر: افزونه MonsterInsights

نظارت بر امنیت و اعلان ها

افزونه امنیت وردپرس Sucuri هم اعلان و هشدارهای مهم را روی داشبورد وردپرس شما نمایش می دهد. درحالی که افزونه Wordfence می تواند از طریق ایمیل نیز برای شما ارسال کند.

جمع بندی

افزونه Sucuri  یک فایروال (WAF) مبتنی بر ابر را ارائه می دهد که این باعث می شود علاوه بر مسدود کردن ترافیک مخرب و حملات بروت فورس (brute force)، عملکرد وب سایت شما نیز بهبود یابد. اگر قصد استفاده از فایروال و اسکنر سمت سرور را ندارید ، افزونه امنیتی Wordfence یک گزینه رایگان و خوب است. در این مقاله سعی کردیم مهم ترین نکات را در مقایسه افزونه های Wordfence و Sucuri انجام دهیم .

 

مطالب مرتبط
افزونه-jetelements

افزونه جت المنت چه کاربردی دارد؟

افزونه جت المنت یکی از افزونه هایی است که می توانید به راحتی از طریق آن بدون نیاز به دانش […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده
افزونه Perfmatters

افزونه Perfmatters

افزونه Perfmatters یک افزونه سبک و قدرتمند برای افزایش سرعت سایت شما می باشد، اگر میخواهید سرعت سایت شما خیلی […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده
افزونه وو پرودیت

افزونه وو پرودیت

افزونه وو پرودیت یکی از مهم ترین افزونه های ورد پرس می باشد که با کمک آن می توانید تاریخ […]

< 1 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *