آراویژن

چگونه یک سایت را بروزرسانی کنیم؟

چگونه یک سایت را بروزرسانی کنیم؟ بروزسانی کردن سایت بسیار اهمیت دارد و سایت شما باید دائما بروز باشد تا بتوانید لینک های برتر را ازآن خود کنید.

بروزرسانی و آپدیت سایت

مراحلی که باید برای بروزرسانی یک سایت انجام دهید را در ادامه کامل به صورت یک لیست برای شما آورده ایم . این مراحل را حتما رعایت کنید و به چک لیست کارهایی که باید برای یک سایت انجام دهید اضافه کنید.

1. اضافه کردن متن با محتوا

گوگل به محتواهای بلندتری اهمیت خیلی زیاد میدهد اگر یک کلمه کلیدی مناسب با کسب و کار خود را در گوگل سرچ کنید ده نتیجه نخست گوگل دارای متن های طولانی تر از محتوا های دیگر میباشد به همین خاطر یکی از راه‌های خیلی موثر در آپدیت کردن محتوا استفاده از تکنیک اضافه کردن متن می باشد.

2. اضافه کردن عکس و Alt تصاویر

عکس ها اثر خیلی زیادی در سئو دارند به همین دلیل می توانند مخاطب را برای زمان بیشتری در سایت نگه دارند هم می‌توانند گوگل را جهت به دست آوردن امتیاز سایت متقاعد سازند برای آپدیت کردن محتوا در سال تلاش کنید از مرتبط ترین کلید واژه ها در Alt تصویرها استفاده کنید Alt در واقع قسمتی از متن است که موضوعیت عکس را برای گوگل روشن می کند و وقتی که عکس برای کاربران باگزاری نشود آن مست به جای عکس عکس نشان داده می شود.

3. تقویت لینک سازی داخلی

یکی از روش های تقویت کردن متوالی های قدیمی و آپدیت کردن محتوا در سایت این کار می باشد که لینک سازی داخلی سایت را سامان دهد پنج تا از مهم ترین محتوا های خود را دریابید و آنها را به سوی محتواهای قدیمی خود لینک جدید به وجود آورید البته این تکنیک وقتی با ارزش است که دستی در محتوای قبلی آن نیز ببرید و مقداری به آن محتوا media اضافه کنید. این سه مورد را حتما رعایت کنید.

امیدواریم مقاله چگونه یک سایت را بروزرسانی کنیم؟ برای شما مفید بوده باشد. تیم طراحی سایت آرا ویژن علاوه بر طراحی سایت، بروزسانی سایت را برای رسیدن به لینک های برتر انجام خواهد داد برای مشاهده نمونه کارهای تیم ما در برگه طراحی سایت در ارومیه کلیک کنید.

 

مطالب مرتبط
سرویس کوتاه کننده لینک چیست؟

سرویس کوتاه کننده لینک چیست؟

سرویس کوتاه کننده لینک چیست؟ حتما شما هم با لینک هایی مواجه شده اید که بسیار طولانی هستند، این طولانی […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده
ابعاد بنر سایت

ابعاد بنر سایت چقدر است؟

ابعاد بنر سایت را در این مقاله برای شما به طور کامل لیست کرده ایم، تا هنگام طراحی انواع بنر […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده
هاست دانلود چیست

هاست دانلود چیست؟ چه کاربردی دارد؟

هاست دانلود چیست؟ هاست دانلود یک نوع خدمات هاستینگ است که برای ذخیره و اشتراک فایل‌های بزرگ و دانلود آنها […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *