آراویژن

طراحی بنر گیف

بنر گیف تبلیغاتی، پر کاربردترین نوع بنر در تبلیغات کلیکی، ایمیل مارکتینگ و… می‌باشد. اگر برای کمپین‌های تبلیغاتی خود نیاز به طراحی بنر گیف متحرک دارید، ما در آراویژن به صورت تخصصی در این مسیر می‌توانیم شما را همراهی کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا سفارش آنلاین طراحی بنر با شماره 09128938665 تماس حاصل فرمائید. همچنین از همین صفحه می‌توانید برخی نمونه کارهای طراحی شده را نیز مشاهده کنید.

سایت بنرساز، یکی از زیرمجموعه‌های شرکت آراویژن می‌باشد که به صورت تخصصی در زمینه طراحی بنر گیف فعالیت می‌کند.

نمونه بنر گیف متحرک

نمونه کارهای 728px – 90px

بنر گیف ژوبل
طراحی بنر گیف سیم کارت
بنر گیف ساتراپ پرواز
طراحی بنر گیف نقل رنجی
بنر گیف iomax
بنر گیف خانه صنایع معندس
بنر متحرک حدید صنعت
بنر متحرک گیف ارز پلاس
بنر گیف متحرک ثنا چوب

ما در آراویژن با طراحی بنر متحرک Gif با حجم‌ پایین و استاندارد در کنار شما هستیم تا یک کمپین بهینه و پربازده داشته باشید. بنرهای ثابت با فرمت JPG به دلیل ساکن بودن، انرژی لازم را برای جذب مخاطب ندارند. اما در بنرهای تبلیغاتی متحرک گیف ما می‌توانیم هر بنر را در 3 لی 4 اسلاید متفاوت، با رنگبندی و حرکت‌های گرافیکی جذاب طراحی کنیم.

نکات مهم در طراحی بنر گیف

ما در آراویژن طبق تجربه‌ای که در طول این سالیان داشته‌ایم، به این نتیجه رسیده‌ایم که در طراحی بنر متحرک باید به 5 نکته مهم توجه داشت تا بازدهی لازم را در تبلیغات داشته باشیم یا به اصطلاح یک بنر گیف حرفه‌ای داشته باشیم:

  • رعایت ترتیب مطالب و سایز فونت‌ها
  • کال تو اکشن جذاب برای افزایش نرخ کلیک
  • استفاده از تصاویر و المان‌های مرتبط جذاب
  • حجم پایین و بهینه بنر طراحی شده

رعایت ترتیب مطالب و سایز فونت‌ها

در طراحی بنر متحرک تبلیغاتی باید توجه داشته باشید که رعایت ترتیب خوانایی مطالب را با استفاده از سایز استاندارد فونت ها انجام دهید! یعنی همه مطالب اسلاید های شما با یک اندازه و نوع فونت نوشته نشده باشند.

حتما سعی کنید در طراحی بنر گیف خود از یک فونت سازمانی ولی در وزن های مختلف Bold و… با سایزهای متفاوت استفاده کنید.

کال تو اکشن جذاب برای افزایش نرخ کلیک

دکمه‌های کال تو اکشن ( Call to action ) در بنرهای تبلیغاتی به دکمه‌هایی گفته می‌شود که کاربر را به کار خاصی ترغیب می‌کند. از جمله بهترین دکمه‌های کال تو اکشن می‌توان به کلیک کنید، سفارش آنلاین، رزرو آنی، مشاوره رایگان و… اشاره کرد. با استفاده از یک دکمه کال تو اکشن جذاب در بنر تبلیغاتی خود می‌توانید نرخ کلیک CTR خود را افزایش دهید.

استفاده از تصاویر و المان‌های مرتبط جذاب

حتما در طراحی بنر خود، از تصاویر و المان‌های شخصی سازی شده استفاده کنید. برای جذابیت هر چه بیشتر بنرهای تبلیغاتی صرفا به متن ها اکتفا نکنید و حتما همراه با تصاویر و المان های مربوط پیام خود را به مخاطب القا کنید.

حجم پایین و بهینه بنر متحرک

حداکثر حجم مجاز برای بنرهای گیف 150Kb می‌باشد. ما در آراویژن سعی می‌کنیم بنرهای خود را نهایتا تا 100Kb طراحی و اجرا کنیم تا بیشترین سرعت لود و بارگزاری را داشته باشد. برای مثال فرض کنید بنر شما در یک صفحه از وب سایتی به نمایش گذاشته می‌شود که در آن 10 بنر تبلیغاتی کنار هم هستند، بدون شک اگر حجم بنر تبلیغاتی شما پایین باشد سریع تر بارگزاری می‌شود و همین باعث افزایش بازدهی تبلیغات کلیکی شما خواهد بود.

ابعاد استاندارد بنر گیف تبلیغاتی

بنرهای متحرک گیف در ابعاد مختلف قابل طراحی هستند، اما برخی از این سایز ها در بین سایت ها پر طرفدار بوده و در کمپین های تبلیغات کلیکی مانند کمپین های یکتانت از آن ها استفاده می‌شود. ابعاد پرطرفدار بنر گیف عبارت‌اند از:

  • 728px – 90px
  • 970px – 250px
  • 300px – 100px
  • 300px – 250px
  • 468px – 60px
  • 120px – 600px

این 6 سایز، ابعاد استاندارد بنرهای گیف تبلیغاتی می‌باشند.

قیمت و هزینه طراحی بنر گیف

تعرفه طراحی بنرهای متحرک به این صورت است که شما یک هزینه طراحی برای یکی از سایزهای دلخواه ( معمولا سایز 300px – 250px ) پرداخت می‌کنید و در صورت نیاز به داشتن ابعاد دیگر از همان بنر، هزینه ریسایز بنر را که 50% هزینه طراحی می‌باشد را پرداخت خواهید کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه های طراحی می‌توانید به صفحه تعرفه ها مراجعه کنید.

نحوه سفارش بنر گیف

برای ثبت سفارش بنر متحرک تبلیغاتی می‌توانید با شماره 09128938665 تماس حاصل فرمائید تا مشاوران ما به صورت دقیق شما را برای درخواست سفارش راهنمایی کنند. برخی موارد مانند محدودیت حجمی، تعداد سایز، ابعاد بنر و… از نکات مهمی است که در هنگام سفارش باید به آن توجه داشته باشید.

1 نظر ارسال شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *