آراویژن

تعداد کلمات محتوای مقاله وردپرس چقدر باشد؟

تعداد کلمات محتوای مقاله و محصول چقدر باید باشد؟ بسیاری تصور می کنند که کسانی که جزو لینک های برتر سایت هستند به خاطر این است که مقاله را با تعداد بالا نوشته اند باید بگوییم که قطعا فقط به خاطر تعداد بالای کلمات نیست دلایل بسیاری وجود دارد که باعث می شود مقاله شما جزو لینک های برتر باشد.

اگر به دنبال پاسخ سریع هستید این قسمت را مطالعه کنید: 

تعداد کلمات مقاله شما کاملا بستگی به موضوع مقاله شما دارد و ممکن است نیاز مخاطب شما با 300 کلمه برطرف شود و گاهی اوقات نیاز به توضیحات کامل تری دارد و بیشتر توضیح دهید.

اگر فرصت بیشتری دارید در ادامه این موضوع را کامل توضیح داده ایم تا آخر مقاله همراه ما باشید.

حداکثر تعداد کلمات در مقاله یک سایت باید چقدر باشد؟

اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید این موضوع می باشد که سئو و الگوریتم های گوگل با اعداد و ارقام ثابتی مشخص نمی شود. زیرا دائما در حال تغییر می باشد اما به کلی و حدودی می توان چهارچوب هایی تعیین کرد. باید این موضوع را بدانید که حداکثر تعداد کلمات در مقاله به موضوع محتوا و رقابت در آن کلمه و همچنین نیاز کاربر بستگی دارد. به طور مثال محتوایی مانند آموزش پخت کوکی نیازی به محتواهای خیلی طولانی ندارد اما برعکس محتواهایی که جنبه آموزشی دارند یا ایده هایی را بررسی می کنند بهتر است که تعداد کلمات بالایی داشته باشند و نیاز مخاطب را به طور کامل برطرف کند.

منظور از رفع نیاز مخاطب چیست؟

شما در ابتدا باید نیاز مخاطب خود را شناسایی کنید و هدف خود را از نوشتن مقاله مشخص کنید که مخاطب با مطالعه این مقاله دقیقا به چه پاسخی خواهد رسید یا چه مطلبی را آموزش خواهد دید.

 محتوای محصول چند کلمه باشد؟

تعداد کلمات محتوای صفحه محصول بستگی به موضوع، نوع محصول، و استراتژی محتوایی شما دارد. اما در کل، محتوای صفحه محصول باید کافی باشد تا اطلاعات مهم و کلیدی را در مورد محصول به مخاطب ارائه دهد. معمولاً، حداقل ۲۰۰ تا ۳۰۰ کلمه برای صفحات محصول معمولی مناسب است، اما در برخی موارد، ممکن است به تعداد بیشتری نیاز باشد، به ویژه اگر نیازمندی‌های فنی یا توضیحات دقیق‌تری برای محصول دارید. همچنین، مهم است که محتوای صفحه محصول ارزش افزوده داشته باشد و به مشتریان کمک کند تا تصمیم به خرید بهتری داشته باشند.

آیا تعداد بالای کلمات محتوا مقاله تاثیری در سئو دارد؟

بله، تعداد کلمات در محتوای یک مقاله می‌تواند تأثیرگذار بر سئو (بهینگی در موتورهای جستجو) باشد، اما این فقط یکی از عوامل مهم است که باید در نظر گرفته شود.

تعداد کلمات محتوا می‌تواند تأثیر مستقیم بر رتبه‌بندی صفحه در موتورهای جستجو داشته باشد اما تنها از طریق افزایش تعداد کلمات نیست که می‌توان به بهبود سئو رسید. اما، تعداد کلمات محتوا باید با کیفیت مطلوب همراه باشد و بر اساس موضوع مورد بررسی و نیاز مخاطبان تعیین شود.

عوامل دیگری مانند کیفیت محتوا، استفاده از کلمات کلیدی مرتبط به درستی، ساختار محتوا، استفاده از تصاویر و ویدیوها، لینک‌دهی داخلی و خارجی، سرعت بارگذاری صفحه، و دسترسی به محتوا بر روی دستگاه‌های موبایل نیز اهمیت دارند.

بنابراین، بله، تعداد کلمات می‌تواند تأثیرگذار باشد، اما باید در کنار دیگر عوامل موثر بر سئو در نظر گرفته شود.

 

 

مطالب مرتبط
روش های ساخت لینک داخلی

روش های ساخت لینک داخلی

روش های ساخت لینک داخلی را این مقاله باهم بررسی خواهیم کرد چرا که لینک سازی یکی از عوامل اساسی […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده
لینک جویس چیست و چگونه عمل می‌کند؟

لینک جویس چیست و چگونه عمل می‌کند؟

لینک جویس چیست و چگونه عمل می‌کند؟ به زبان ساده اگر بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم به این صورت […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده
انواع ابزار سئو

انواع ابزار سئو برای بهبود رتبه سایت

انواع ابزار سئو میتواند شمارو در رسیدن به لینک های برتر راهنمایی کند و سریع تر به نتیجه های درخشان […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *